Kolektor słoneczny CSI 2.5 - specyfikacja, cena, opinie

Popularność systemów fotowoltaicznych w ostatnich latach znacznie wzrosła, dlatego coraz więcej klientów indywidualnych jak i firm decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Działanie takiej instalacji nie byłoby możliwe bez konkretnych komponentów takich jak kolektor słoneczny CSI 2.5. Na stronie sunsystem.com.pl dostępne są różnego rodzaju kolektory słoneczne, które cechuje wysoka jakość i porządne wykonanie. Alternatywne źródła pozyskiwania energii, takie jak fotowoltaika, to świetne i przyszłościowe rozwiązanie, dlatego warto zastanowić się nad montażem.

Kolektor słoneczny CSI 2.5
obrazek prezentujacy
Sprawdź sprawdzoną hurtownię fotowoltaiczną!
https://www.sunsystem.com.pl/

Kolektor słoneczny CSI - Oferta

Osoby poszukujące kolektorów słonecznych z pewnością znajdą coś dla siebie. Kolektory słonecznie CSI są wyposażone w aluminiowy absorber, który jest pokryty wysokiej jakości powłoką selektywną TiNOX. Dzięki temu możliwa jest wysoka absorpcja oraz niska emisja promieniowania słonecznego. Utraty ciepła dzięki takim zastosowaniom nie są możliwe. Tego rodzaju kolektory słoneczne wykonane są z należytą starannością, dlatego płyta absorbera umieszczona jest w specjalnej anodowanej, odpornej na korozję obudowie. Osoby, które stawiają głównie na jakość na pewno znajdą coś dla siebie w tej ofercie.

Kolektor CS 2.5 - Specyfikacja

Wykorzystanie nowoczesnej metody zespalania typu CS pozwoliło na uzyskanie pierwszy na rynku kolektor, który nie posiada uszkodzeń na powierzchni warstwy selektywnej. Dzięki temu rozwiązaniu kolektory są całkowicie odporne na korozję, kurz i wilgoć. Kolektor starzeje się znacznie dłużej, przez co zwiększa się jego wydajność w perspektywie czasu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na instalacji fotowoltaicznej wysokiej jakości. Cena idzie w parze z jakością, dlatego jest to tak bardzo opłacalne.

Kolektor słoneczny CSI 2.5 (sunsystem.com.pl) - Cena

Ceny uzależnione są w zależności od wyboru konkretnego modelu kolektorów słonecznych. Posiadanie instalacji fotowoltaicznej niesie za sobą wiele korzyści, a w wielu przypadkach możliwe jest otrzymanie dofinansowania na tego typu przedsięwzięcie. Ceny kolektorów wahają się w granicach 2000 zł. Nawet osoby, które chcą zrobić tego typu zamówienie, a nie bardzo znają się na rzeczy, nie muszą się obawiać. Pracownicy, którzy pracują w Sun System posiadają duże doświadczenie, więc z pewnością doradzą czym konkretnie warto kierować się przy zakupie.

Kolektor słoneczny CSI 2.5 - opinie zadowolonych klientów

Cena jak najbardziej idzie w parze z jakością. Kolektory słoneczne, które tutaj kupiłem świetnie się sprawują. Zdecydowanie jest to jeden z moich udanych zakupów. Serdecznie polecam.


Grzegorz

Czytałem sporo artykułów odnośnie fotowoltaiki i poszczególnych komponentów, dlatego po zdobyciu odpowiedniej wiedzy zrobiłem tutaj zakupy. Szczerze przyznaję, że było warto. Dobra cena w stosunku do jakości.


Rafał

Dobrze jest robić zakupy w takich miejscach. Pełen profesjonalizm od samego początku. Doradzili mi jakie komponenty będą dla mnie najlepsze i faktycznie dzięki temu cała instalacja działa świetnie.


Karolina

Dla mnie montaż instalacji fotowoltaicznej okazał się świetnym rozwiązaniem. Potrzebne komponenty kupiłem właśnie od Sun System, a moje rachunki za prąd stały się znacznie mniejsze niż wcześniej.


Antek