Strona główna  »   Aktualności    

Aktualności

INSTALACJA DENOX NA BLOKU NR 1 W ELEKTROWNI OPOLE - ODBIÓR KOŃCOWY

2015-06-19

Po raz kolejny mamy przyjemność podzielić się z Państwem dobrymi informacjami, 16 czerwca 2015 r. zakończyliśmy kolejny etap realizacji Kontraktu pt. „Redukcja emisji NOx poniżej 200 mg/Nm3 na blokach nr 1, 2 i 4 metodami niekatalitycznymi w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Opole”. Etap II dotyczył zabudowy instalacji do redukcji emisji NOx na bloku nr 1. Realizacja ostatniego, III etapu tj. zabudowy instalacji na bloku nr 2 planowana jest w drugiej połowie 2015r, a jej odbiór końcowy w lipcu 2016r.

Równocześnie trwają prace nad uzyskaniem coraz lepszych wyników obniżających emisję NOx na blokach w Elektrowni Opole z poziomu 180 mg/Nm3 do poziomu poniżej 150mg/Nm3.

SBB ENERGY LAUREATEM OPOLSKIEJ NAGRODY JAKOŚCI

2015-06-01

W zeszły piątek, 29 maja 2015,  podczas gali finałowej w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu wręczono certyfikaty Opolskiej Nagrody Jakości. Cytując słowa organizatorów „Laureaci i wyróżnieni uczestnicy Opolskiej Nagrody Jakości stanowią wzór do naśladowania dla pozostałych, wzór do  którego powinni wszyscy dążyć podnosząc jakość produkcji, usług i organizacji pracy”.

Certyfikat wyróżniający naszą Spółkę świadczy o wspólnej i dobrze wykonanej pracy za co wszystkim pracownikom SBB ENERGY w imieniu Zarządu serdecznie dziękujemy.

Poniżej link do strony Radia Opole, pod którym można wysłuchać krótkiego komentarza Prezesa Zarządu SBB ENERGY Ziemowita Słomczyńskiego, z piątkowego wydarzenia.

http://www.radio.opole.pl/2015/maj/gospodarka/opolskie-nagrody-jakosci-i-tytuly-znakomitych-przywodcow-rozdane.html

OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW „CZAJKA” - ZAKOŃCZENIE PRAC

2015-05-30

Z dniem 30.05.2015r. po pięciu i pół roku został podpisany ostatni protokół odbioru robót  w zakresie prac rozruchowych na Oczyszczalni Ścieków „CZAJKA”.

ZAUFALI NAM: