Strona główna  »   Aktualności    

Aktualności

KONTRAKT NA BUDOWĘ INSTALACJI DENOX W ELEKTROCIEPŁOWNI ZOFIÓWKA - PODPISANY

2015-05-08

W dniu 7 maja 2015 SBB ENERGY S.A. podpisało umowę ze Spółką Energetyczną „Jastrzębie” S.A. na budowę kompletnej instalacji odazotowania spalin kotła WP-70 Nr 5 w Elektrociepłowni Zofiówka, której celem jest zapewnienie redukcji tlenków azotu. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.12.2015 roku.

CERTYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2014

2015-02-16

W zeszły piątek, 13 lutego 2015 już po raz dziewiąty nasza Spółka otrzymała Certyfikat Solidna Firma, który jest gospodarczo-konsumenckim wyróżnieniem dla firm poświadczającym rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa.

Głównymi kryteriami oceniania i weryfikacji naszej spółki było:

  • terminowe rozliczenia z kontrahentami i pracownikami;
  • terminowe regulowanie płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych;
  • brak wyroków zasądzających w sprawach o nieuregulowane należności;
  • przestrzeganie prawa pracy oraz zasad BHP;
  • przestrzeganie praw konsumenta i terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań reklamacyjnych.

 

Niniejszy certyfikat wynika z naszej wspólnej pracy i zaangażowania, za co serdecznie wszystkim pracownikom Spółki dziękujemy w imieniu Zarządu.

WARSZATY „IED A BAT, BREF, RAPORT POCZĄTKOWY”

2015-02-04

W środę, 28.01.2015 nasza Spółka we współpracy z firmą Power Meetings zorganizowała warsztaty pod hasłem „IED a BAT, BREF, Raport Początkowy”. 
W trakcie warsztatów zaproszeni goście mieli okazję uzyskać informacje na temat zmian w przepisach, a także dowiedzieć się w jaki sposób interpretować budzące wątpliwości zapisy, które wywołały sporą dyskusję. 
W drugiej części spotkania zaprezentowana została oferta SBB ENERGY w zakresie instalacji środowiskowych oraz przedstawiono planowane kierunki rozwoju firmy w tym obszarze.

ZAUFALI NAM: