Strona główna  »   Aktualności    

Aktualności

SBB ENERGY LAUREATEM OPOLSKIEJ NAGRODY JAKOŚCI

2015-06-01

W zeszły piątek, 29 maja 2015,  podczas gali finałowej w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu wręczono certyfikaty Opolskiej Nagrody Jakości. Cytując słowa organizatorów „Laureaci i wyróżnieni uczestnicy Opolskiej Nagrody Jakości stanowią wzór do naśladowania dla pozostałych, wzór do  którego powinni wszyscy dążyć podnosząc jakość produkcji, usług i organizacji pracy”.

Certyfikat wyróżniający naszą Spółkę świadczy o wspólnej i dobrze wykonanej pracy za co wszystkim pracownikom SBB ENERGY w imieniu Zarządu serdecznie dziękujemy.

Poniżej link do strony Radia Opole, pod którym można wysłuchać krótkiego komentarza Prezesa Zarządu SBB ENERGY Ziemowita Słomczyńskiego, z piątkowego wydarzenia.

http://www.radio.opole.pl/2015/maj/gospodarka/opolskie-nagrody-jakosci-i-tytuly-znakomitych-przywodcow-rozdane.html

OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW „CZAJKA” - ZAKOŃCZENIE PRAC

2015-05-30

Z dniem 30.05.2015r. po pięciu i pół roku został podpisany ostatni protokół odbioru robót  w zakresie prac rozruchowych na Oczyszczalni Ścieków „CZAJKA”.

SBB ENERGY S.A. NOMINOWANE DO TYTUŁU LIDERA BEZPIECZEŃSTWA TECHNICZNEGO 2015

2015-05-20

Z przyjemnością informujemy , że SBB ENERGY S.A. zostało nominowane do tytułu Lidera Bezpieczeństwa Technicznego 2015.

Ranking organizowany jest po raz drugi przez Urząd Dozoru Technicznego, pod patronatem Ministra Gospodarki i ma na celu uhonorowanie przedsiębiorstw, które w skali kraju wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa technicznego, a także innowacyjnością i wkładem w rozwój gospodarczy Polski.

Rozstrzygnięcie rankingu i nadanie tytułu odbędzie się w listopadzie 2015. 

ZAUFALI NAM: